SÖZLEŞMEMİZ

Takipçi gönderebilmeniz için ilk öncelikle bakiye yüklemesi yapmalısınız, Bakiye Ekle sayfasından kolayca bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.
Yapılan ödemelerin kesinlikle geri iadesi bulunmamaktadır.
Takipçi gönderdikten sonraki düşüşlerde 

hardsmedya.com

sorumlu değildir.
Gönderim bittikten sonra hesapta yaşanacak herhangi bir problemden HardsMedya sorumlu değildir.
Yanlış yapılan işlemlerin kesinlikle telafisi yoktur.
İşlem yaparken herhangi bir sunucu gitmesi veya herhangi bir hatası oluşması durumunda kredileriniz eksilmez.
Ödemeleriniz otomatik olarak onaylanır, onaylanmayan havaleleriniz için 2. sefer ödeme bildirimi yapınız(ödeme sayfasından)

 

 

 

Şartlar ve Koşullar


Lütfen hardsmedya.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. hardsmedya.com'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

 

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen hardsmedya.com hizmetlerini kullanmayın.

1. Genel

● Varsayılan minimum ödeme tutarı 10TL'dir.

● Atm ile bakiye yatıran kullanıcılar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.

hardsmedya.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

hardsmedya.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttimiz en yakın tahminlerdir.

● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu hardsmedya.com değildir.

hardsmedya.com Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler 1.000 (1K) ücretidir.

Hizmet

hardsmedya.com İnstagram veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

hardsmedya.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

● Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

İade Koşulları

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, hardsmedya.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.

● Instagram servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz. Israr edenler sistemden uzaklaştırılır

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

hardsmedya.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Gizlilik Politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

hardsmedya.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.